Predaj umelých vianočných stromčekov na Vianoce.

Deň rodiny 2011 v Banskej Bystrici

V sobotu 28. mája 2011 sa uskutoční v Banskej Bystrici oslava Dňa rodiny 2011. Akciu otvorí o 10.00 hod. na Námestí Štefana Moysesa primátor mesta Peter Gogola a koná sa pod jeho záštitou. Cieľom je podporiť prirodzenú rodinu založenú na manželstve jedného muža a jednej ženy, ktorí s láskou prijímajú deti. Koordinátorom podujatia v celoslovenskom meradle je Fórum kresťanských inštitúcií, na regionálnej úrovni Deň rodiny organizuje Diecézne pastoračné centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy v spolupráci s mestom Banská Bystrica za aktívnej účasti viacerých občianskych združení a organizácií.

Deň rodiny je občianske podujatie, ktoré iniciovala Organizácia spojených národov, keď vyhlásila rok 1994 za medzinárodný rok rodiny a následne každoročne 15. máj za celosvetový Deň rodiny. Tento rok sa Deň rodiny bude sláviť v 13 mestách Slovenska. Hlavnou myšlienkou je: „Aby deti otcov mali, aby mali mamy", s podtitulom „príď to povedať nahlas!"

Program bude pokračovať hudobno-tanečnými vystúpeniami (detské folklórne súbory, Základná umelecká škola Jána Cikkera, PufflerQuartet), zábavno-športovými aktivitami (Katedra Pedagogiky PF UMB, skauti), tvorivými dielňami (Súkromné CVČ, materské centrá), minikurzom animácie (Bábkové divadlo na Rázcestí), predstavenie Robinson (Divadlo z pasáže), aktivita: „Načo sú deťom rodičia?" (Návrat o.z.). V stánkoch sa budú prezentovať rôzne organizácie z Banskej Bystrice. V priestoroch SC Európa sa v dňoch 23. - 29. mája uskutoční výstava detských kresieb na tému Moja rodina.

Na hlavné pódium na Námestie Š. Moysesa prídu medzi rodiny viaceré známe osobnosti z Banskej Bystrice a okolia. So svojimi bohatými skúsenosťami sa počas celého dňa bude s rodičmi zdieľať aj kňaz Marián Kuffa. Informačné centrum Banská Bystrica ponúkne možnosť dozvedieť sa zaujímavé informácie o histórii Banskej Bystrice na interaktívnej prehliadke centrom mesta. V budove základnej školy Štefana Moysesa bude rodinný kvíz (Materské centrum Mostík), ako aj možnosť duchovných rozhovorov a psychologického poradenstva. Tento neobyčajný deň sa uzavrie o 18.00 hod. svätou omšou v Katedrále sv. Františka Xaverského.

Stredoslovenské múzeum pri príležitosti Dňa rodiny pripravuje na nedeľu 29. mája možnosť návštev tvorivých dielní a výstav pre celé rodiny za jednotné vstupné 0,50 €, a to v priestoroch Tihányiovského kaštieľa v Radvani v čase 9.00 - 11.30 a 12.30 - 16.00 hod., Thurzovom dome na Nám. SNP 4 a Matejovom dome na Nám. Š. Moysesa 20 v čase 10.00 - 11.30 a 13.00 - 15.30 hod.

Zdieľať na Facebooku

predaj vianočných stromčekov, celé 3d vianočné stromčeky

Predaj vianočných stromčekov začne
1.9.2020
a to za:

Dní Hod Min Sek

Výber a osobný odber stromčeka TU
Na našej adrese budú od 1.10.2020 rozložené najkrajšie 3D stromčeky.
V prípade záujmu si stromčeky pozrieť a zakúpiť nás prosím vopred kontaktujte. -----viac info-----
Po.Ne. - tel. dohodou 0904 514 458

 Vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní a vrátenie peňazí SAMOZREJMOSŤOU. 

Za Náš obchod odporúčame:
full celý 3D smrek
full celá 3D jedľa

©2020 | Zákaz kopírovania | NaVianoce.sk | info (a) navianoce.sk